PRZESTRZEŃ DO ROZWOJU - Gabinet Psychoterapii Gestalt

Przestrzeń do Rozwoju

O mnie

O mnie

Danuta Sacher


Jestem psychoterapeutką, trenerką, coachem. Swoje kompetencje budowałam w oparciu o podejście Gestalt. Ukończyłam 4-letni program dla Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty i Trenera Gestalt wydany przez Instytut Terapii Gestalt (ITG), Europejski Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt wydany przez European Association for Gestalt (EAGT), Europejski Certyfikat Psychoterapeuty wydany przez European Association for Therapy (EAP).

Moją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i psychologię biznesu. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Pracując zawodowo jako konsultantka HR, trenerka i coach, podjęłam decyzję o zostaniu psychoterapeutką. Praca ta łączy ważne dla mnie wartości: bycie w pełnym i świadomym kontakcie z drugą osobą, szacunek i uznanie, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Motywację do pracy i rozwoju czerpię z doświadczenia bycia kobietą, żoną i mamą. Bycie w harmonii i poczuciu spełnienia jest tym, czym chcę dzielić się z innymi.

Moją pasją są wyprawy górskie, w trakcie których doświadczam radości odkrywania natury i własnych możliwości.


"Świat, w którym żyjemy powstaje z jakości naszych relacji" - Buber

Psychoterapia Gestalt

Terapia indywidualna

Proces terapii odbywa się w relacji Klient-Terapeuta podczas cotygodniowych sesji. Prowadzi do poznania siebie, swoich uczuć, potrzeb i sposobów ich wyrażania i zaspakajania.

Terapia par

Prowadzi do rozwoju efektywnej komunikacji pomiędzy partnerami aby potrafili mówić i słuchać o swoich potrzebach, emocjach i odnajdować nowe sposoby budowania satysfakcjonującej relacji.

Coaching

Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

Kontakt

Umów się na wizytę